Registrace

NOVINKY

Cena tepla pro rok 2019 - nezdražujeme !


Nezdražujeme a ceny tepla pro rok 2019 držíme na stejné úrovni již od roku 2015. Plzeňská teplárenská tak patří k nejlevnějším dodavatelům tepelné energie v rámci České republiky.

Další informace : Porovnání cen tepla v regionech 2019 , Vývoj cen tepla v Plzni a další grafy..

Rozúčtování nákladů mezi konečné spotřebitele 2018 - odečty

Odečty indikátorů tepla nebo bytových vodoměrů se obvykle konají na konci zúčtovacího období. Zúčtovacím obdobím se rozumí kalendářní rok. Uživatelé bytů jsou o řádném termínu odečtů informováni v předstihu.

Na zóně jsou k dispozici data k rozúčtování mezi konečné spotřebitele roku 2017. Data pro rok 2018 budou k dispozici během dubna 2019.


Grafy a přehledy - aktualizovaný vývoj teplot, porovnání cen tepla v regionech a další
Topná sezóna 2018/2019

V případě dotazů nás kontaktujte na bezplatné lince Zákaznického centra   800 505 505.Vytápění s teplárnou...nebo sám?

Co je výhodnější - o nic se nestarat a mít zajištěné vytápění s teplárnou nebo si vše obstarat sám? Porovnání cen tepla z CZT a lokálních necentrálních zdrojů a další zajímavé informace najdete v aktuálním čísle časopisu Teplo, který je volně ke stažení zde..

ZEVO Plzeň (spalovna Chotíkov) - likvidace odpadů, skartace , exkurze

Zařízení na Energetické Využívání Odpadu Plzeň „ZEVO Plzeň“ dokáže energeticky využít širokou škálu odpadů. Dále nabízíme také skartaci a zvláštní likvidaci dokumentů.
Využijte možnosti exkurze do informačního centra ZEVO Plzeň. K dispozici návštěvníkům jsou krátké filmy, videomapping (kamerové záběry provozu s mluveným komentářem) na 3D modelu a dále multidotykový stůl s výukovými hrami určenými především pro děti a mládež. Exkurze probíhají každou sobotu a termín je potřeba si rezervovat na stránkách www.zevoplzen.cz


Sledujte nás také na Facebooku

Přinášíme Vám informace a novinky o Plzeňské teplárenské, a.s. a také spalovně ZEVO Plzeň také na sociální síti..

Průzkum spokojenosti zákazníků

Velmi nám záleží na Vaší spokojenosti. V rámci zkvalitňování našich služeb si Vás dovolujeme proto požádat o vyplnění dotazníku spokojenosti. Jeho vplněním nám pomůžete nejen zkvalitnit naše služby , ale také zlepšovat vzájemné obchodní vztahy. Děkujeme.

Aktuální informace v zóně

Pro členy výboru SVJ a majitele domů je v zóně k dispozici náhled na celkovou fakturaci pro odběratele - ( tzn. SVJ , dům ...) i za předchozí léta , s kompletní fakturací v PDF ( faktura včetně příloh ) a dále přístup k rozúčtování příslušející k dané bytové/nebytové jednotce (adresa, vchod).
Pro majitele bytu pak přístup k datům z rozúčtování nákladů na dodávku tepelné energie mezi koncové spotřebitele.

U přihlášeného uživatele jsou zobrazeny jen ty odstávky dodávek tepla, které se týkají objektu uživatele a dále je pro registrované uživatele k dispozici také služba zasílání upozornění o odstávkách na SMS ( týkajících se objektu uživatele). Služba je (a dále bude) pro naše zákazníky poskytována zdarma. Návod na aktivaci služby zasílání SMS (pro přihlášeného uživatele) zde.. V případě, že ještě nemáte přístup - zaregistrujte se zde..


Projekt roku 2016

Plzeňská teplárenská získala v úterý 25.4.2017 na Dnech teplárenství a energetiky v Hradci Králové cenu „Projekt roku 2016“ za využití tepla z odpadu pro zásobování domácností a výrobu elektřiny v ZEVO Plzeň


Projekt MAPA ÚSPĚCHU

Plzeňská teplárenská se zúčastnila projektu MAPA ÚSPĚCHU, kde diváci České televize, posluchači Českého rozhlasu a čtenáři Deníků sledují od 15. října 2014 příběhy společností, které se mohou hrdě ohlédnout za svojí minulostí.
Dokument o Plzeňské teplárenské, který byl odvysílán 18. 2. 2015 na ČT1, můžete shlédnout zde......